KCR-E32czw. 2018-06-07 15:22
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
AK (16)2,1 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Zając Barbaraindywidualnie Kraków0:30
Owsianka WeronikaWKS Wawel Kraków2:30
2086644Wójtowicz Dariaindywidualnie Kraków4:30
Wasilkowska AnnaLKS Górzanka Nawojowa Góra6:30
Bosak Natalia83LKS Górzanka Nawojowa Góra8:30
2114869Hałucha MilenaWKS Wawel Kraków10:30
Pudełek Małgorzata90LKS Górzanka Nawojowa Góra12:30
2114857Wojtas JuliaWKS Wawel Kraków14:30
2118337Pudełek Jowita85LKS Górzanka Nawojowa Góra16:30
2114852Owsianka WiktoriaWKS Wawel Kraków18:30
2114860Zawada ZuzannaWKS Wawel Kraków20:30
8635047Niessner Pola07WKS Wawel Kraków22:30
8650881Michno Marta05WKS Wawel Kraków24:30
2114862Olejnik Jaśmina08WKS Wawel Kraków26:30
8636994Lamparska Maja05WKS Wawel Kraków28:30
9080722Biskupska Julia08WKS Wawel Kraków30:30
 
 
AM (7)2,1 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Firek Grzegorz74indywidualnie Kraków1:30
4714611Zasadzki Tymoteusz10WKS Wawel Kraków3:30
4606448Zwonek MarcinWKS Wawel Kraków5:30
Firek Jakub73indywidualnie Kraków7:30
4714614Grzegorczyk Borys78WKS Wawel Kraków9:30
2016946Tarnowski PrzemysławWKS Wawel Kraków11:30
2114851Pisarek Kordian07WKS Wawel Kraków13:30
 
 
AP (18)2,1 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Kuryj Kamil i Kuba87WKS Wawel Kraków0:00
Cebula Klaudia, Kurek J90Dominik Kraków1:00
4714613Bublik Maciej, Szajna R98WKS Wawel Kraków2:00
Kołek Natalia, DubielP07indywidualnie Kraków3:00
Putek Emilia,GajewskaW93Dominik Kraków4:00
Cichy Tymoteusz, Piotr76Zwiedzanie przez Kraków5:00
4714627Breksa Blanka86WKS Wawel Kraków6:00
Chuchro Aleksandra87InO Jura Zabierzów7:00
Wójtowicz JakubPawełindywidualnie Kraków8:00
Laprus Agata,KonopkaMar89indywidualnie Kraków9:00
4606472Biskupska MałgorzataWKS Wawel Kraków10:00
Dubiel PioNatiOlaKołek10indywidualnie Kraków11:00
Kołek Ola, DubielPiotr87indywidualnie Kraków12:00
Rozkwitalska Łucja i Kuba04indywidualnie Kraków13:00
Miętka Sabina,JachuraAl98Dominik Kraków14:00
Dudek Patrycja, Łukasz86indywidualnie Kraków15:00
Nalepa Gabriela,FlorekZ73Dominik Kraków16:00
Konopka MajaSkubiszMaja80Zwiedzanie przez Kraków17:00
 
 
BK (10)3,0 km 0 m15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Francuz Olga99indywidualnie Kraków1:00
Salamon Klaudia52Harde Dranie Kraków5:00
1419851Skorupa MajaLKS Górzanka Nawojowa Góra9:00
Figiel Natasza48AKInO - Kraków Kraków13:00
4406199Buzek Gabi10WKS Wawel Kraków15:00
502210Błyskosz Magdalena80WKS Wawel Kraków17:00
Poźniak Aleksandra03indywidualnie Kraków19:00
2121115Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra21:00
2114870Hałucha Martyna76WKS Wawel Kraków23:00
Handydraj Daria03indywidualnie Kraków25:00
 
 
BM (15)3,0 km 0 m15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Węgrzyński Paweł86indywidualnie Kraków2:00
Muzyk Łukasz93indywidualnie Kraków4:00
Młodzianowski Leszek02indywidualnie Kraków6:00
Konopka Filip02Zwiedzanie przez Kraków8:00
Iwanczenko Dominik91LKS Górzanka Nawojowa Góra10:00
Kubiak Paweł92indywidualnie Kraków12:00
2117439Michalczak Paweł78WKS Wawel Kraków14:00
1415144Wójcik Paweł05WKS Wawel Kraków16:00
Lenda Patryk01Dominik Kraków18:00
2114854Bublik Piotr05WKS Wawel Kraków20:00
1401477Tarnawski Jan03WKS Wawel Kraków22:00
Więcek Jan01indywidualnie Kraków24:00
2118338Pudełek Błażej89LKS Górzanka Nawojowa Góra26:00
2117778Pudełek Paweł74LKS Górzanka Nawojowa Góra28:00
4406198Szajna Robert69WKS Wawel Kraków30:00
 
 
BP (3)3,0 km 0 m15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Urbaniak MaciejCiałowiczKAKInO Kraków3:00
Malawska Kamila,MacMagda86Velocilamy Kraków7:00
8650892Lamparska Iwona Michno A.73WKS Wawel Kraków11:00
 
 
CK (13)4,3 km 0 m19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Kurek Marta05indywidualnie Kraków2:00
Zimny Ula85indywidualnie Kraków4:00
2021371Kozłowska Olga01Patria Młynne Limanowa6:00
8650893Wiercioch-Wójtowicz Helenaindywidualnie Kraków8:00
Wysocka Barbara83indywidualnie Kraków10:00
2021372Kozłowska Maria01Patria Młynne Limanowa12:00
413356Grabowska Joanna79WKS Wawel Kraków14:00
1411019Wójcik Natalia02WKS Wawel Kraków16:00
7204933Topór Monika71Dominik Kraków18:00
2114867Bugaj Teresa68WKS Wawel Kraków20:00
8650894Topór Magdalena01Dominik Kraków22:00
895240Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel Kraków24:00
345998Kozłowska Wiktoria99Patria Młynne Limanowa26:00
 
 
CM (31)4,3 km 0 m19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Majkowski Jacek81indywidualnie Kraków1:00
Pręcikowski Ryszard70indywidualnie Kraków3:00
2127779Wiktorowicz Mateusz81LKS Górzanka Nawojowa Góra5:00
7205881Marek Mirosław78InO.Maniak Nowa Dęba7:00
Płecha Tomasz83Kurka Edzia Kraków9:00
412345Wojarski KrzysztofO-Team Bielsko-Biała11:00
Rusinek Piotr05indywidualnie Kraków13:00
Jamrozik Maxindywidualnie Kraków15:00
Opioła Mariusz82LKS Górzanka Nawojowa Góra17:00
Pisarek Piotr69WKS Wawel Kraków17:30
Szczepański SebastianKopytko Kraków18:30
Zwonek Piotr67eXrowerowanie.pl Kraków19:00
2080320Dargacz Piotr77WKS Wawel Kraków19:30
4406138Kasprzyk Marcin84WKS Wawel Kraków20:30
Wieczorek Andrzej82hasiok Kraków21:00
Malawski Filip06Velocilamy Kraków21:30
7102102Jamrozik Krzysztof69WKS Wawel Kraków22:30
8650891Kutkiewicz Marcin89indywidualnie Kraków23:00
7205962Gajkowski Bartosz09WKS Wawel Kraków23:30
Konopka Bartosz77Zwiedzanie przez Kraków24:30
1391132Tarnowski RadosławWKS Wawel Kraków25:00
Moniak Andrzej84LKS Górzanka Nawojowa Góra25:30
8281274Czapla Przemysław73WKS Wawel Kraków26:30
7504300Domin Tomasz75sevencoins.pl Kraków27:00
886295Tichy Tomas92WKS Wawel Kraków27:30
Korpula Grzegorz03indywidualnie Kraków28:00
8200663Niessner Piotr63WKS Wawel Kraków28:30
8180366Forystek Józef67WKS Wawel Kraków29:00
9101303Kuryj Marek81indywidualnie Kraków29:30
Lipczyński Hubert95indywidualnie Kraków30:00
1415146Wójcik Grzegorz74WKS Wawel Kraków30:30