KCR E24 Olszaśr. 2017-05-24 10:33
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
AK (7)2,6 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114854Lamparska MajaWKS Wawel Kraków0:00
2114857Bosak NataliaWKS Wawel Kraków1:00
4626963Francuz Olgaindywidualnie Kraków2:00
2114853Kurtycz NataliaWKS Wawel Kraków3:00
4406159Wójtowicz DariaSP 89 Kraków4:00
887006Skorupa MajaGórzanka Nawojowa Góra5:00
2114859Michno MartaWKS Wawel Kraków6:00
 
 
AM (9)2,6 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626964Harmatys Romanindywidualnie Kraków0:30
4626970Węgrzyński Pawełindywidualnie Kraków1:30
4626965Hesko-Kołodziński Krzysiekindywidualnie Kraków2:30
2114866Tarnowski PrzemysławWKS Wawel Kraków3:30
4626966Jamborski Łukaszindywidualnie Kraków4:30
4606448Szczurek TomaszSalos Dominik Kraków5:30
4626968Jurczyszyn Mirosławindywidualnie Kraków6:30
2114869Pisarek KordianWKS Wawel Kraków7:30
4626969Malinowski Piotrindywidualnie Kraków8:30
 
 
AP (18)2,6 km 0 m11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626971Bętkowska, Hubert Walusi Izabelaindywidualnie Kraków7:00
4626972Burzyńska, Demendecka Na Olgaindywidualnie Kraków8:00
4406128Harmatys, Harmatys Agnie Alicjaindywidualnie Kraków9:00
2074453Słońska, Jaśmina Olejnik AntoninaWKS Wawel Kraków9:30
4714614Konopka, Maja Konopka Bartoszindywidualnie Kraków10:00
2114860Szajna, Maciuś Bublik RobertWKS Wawel Kraków10:30
2117439Michalczak, Paweł Michal MajaWKS Wawel Kraków11:00
4406197Mikołajek, Maciej Pastus Martynaindywidualnie Kraków11:30
4406103Mróz, Aleksandra Mróz Iwonaindywidualnie Kraków12:00
4406157Siwek, Rafał Siwek Grzegorzindywidualnie Kraków12:30
4406183Konopka, Joanna Metrycka Martaindywidualnie Kraków13:00
4406140Śmietana, Sławomir Mucha Izabelaindywidualnie Kraków13:30
4714627Wrońska, Zazula Kinga Aleksandraindywidualnie Kraków14:00
4406192Wendreńska, Piotr Wojtan Annaindywidualnie Kraków14:30
4406166Zębala, Zębala Izabela Krzysztofindywidualnie Kraków15:00
2114862Zwonek MarcinWKS Wawel Kraków15:30
4406146Konopka, Jakub Mróz Szymonindywidualnie Kraków16:00
4406135Wrońska, Żak Gabriela Bogusławaindywidualnie Kraków16:30
 
 
BK (8)3,9 km 0 m17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626973Bilska Annaindywidualnie Kraków16:00
2114868Buzek GabrysiaWKS Wawel Kraków17:00
2114858Łabuzek MartaWKS Wawel Kraków18:00
4714613Gondek JoannaWild Dogs Team Kraków19:00
4626974Smoleń IzabelaMultiprojekt Kraków20:00
4626975Trybała Agnieszkaindywidualnie Kraków21:00
413363Pudełek MichalinaGórzanka Nawojowa Góra22:00
2114864Olejnik EwaWKS Wawel Kraków23:00
 
 
BM (19)3,9 km 0 m17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114861Bublik PiotrWKS Wawel Kraków16:30
4626976Choina AdamLUKKS Bałtów17:30
4626977Górka MateuszMultiprojekt Kraków18:30
4626978Heba HubertLUKKS Bałtów19:30
2114851Gondek JanWKS Wawel Kraków20:30
4626979Konopka Filipindywidualnie Kraków21:30
1415144Wójcik PawełWKS Wawel Kraków22:30
4406144Ziętkiewicz AleksanderGórzanka Nawojowa Góra23:30
4626999Więcek JanSalos Dominik Kraków24:30
9201437Szeliga StanisławWKS Wawel Kraków25:30
4626983Tomaszek ŁukaszMultiprojekt Kraków26:30
4626984Urbaniak MaciejAKInO - Kraków Kraków27:30
886654Salwiński Jan05WKS Wawel Kraków28:30
4626992Seredyński Tomaszindywidualnie Kraków29:30
4626991Pawłusiewicz Tomaszindywidualnie Kraków30:30
4626980Palonek Łukaszindywidualnie Kraków31:30
4626990Lenda PatrykSalos Dominik Kraków32:30
886359Pudełek BłażejGórzanka Nawojowa Góra33:30
7102102Jamrozik KrzysztofWKS Wawel Kraków34:30
 
 
BP (5)3,9 km 0 m17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626987Malawska, Maria Sołtysik Kamila91indywidualnie Kraków23:00
4626988Morgun, Michał Filipek-S FilipSP155 Kraków24:00
4626989Tarasiewicz, Tarasiewicz FranciszekForex Bad Boys Kraków25:00
4626985Adamczyk, Agata Adamczyk BartoszZdezorientowani Kraków26:00
4626986Gajda, Kasia Olczak DorotaHusaria Race Gro Kraków35:30
 
 
CK (18)5,0 km 0 m20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626997Zimny Aleksandraindywidualnie Kraków0:30
1411019Wójcik NataliaWKS Wawel Kraków1:30
2086644Wiercioch-Wójtowicz Helena3. RWT SP Balice Balice2:30
7204933Topór MonikaSalos Dominik Kraków3:30
4626995Kurek MartaOn-Sight Kraków4:30
2114863Grabowska JoannaWKS Wawel Kraków5:30
9101800Wicha MałgorzataWKS Wawel Kraków6:30
2021372Kozłowska MariaPatria Młynne Limanowa7:30
886342Listek MartaWKS Wawel Kraków8:30
4626993Jachym JoannaJJFit Kraków9:30
2077837Słońska ZofiaWKS Wawel Kraków10:30
8640921Galla Zofia98WKS Wawel Kraków11:30
2021371Kozłowska OlgaPatria Młynne Limanowa12:30
1407898Topór MagdaSalos Dominik Kraków13:30
345998Kozłowska WiktoriaPatria Młynne Limanowa14:30
8120200Biederman Adrianna00WKS Wawel Kraków15:30
895240Karnia-Biskupska AnnaWKS Wawel Kraków34:00
4626996Witkowska AniaKlub Królika Ste Kraków35:00
 
 
CM (43)5,0 km 0 m20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8020374Więcek Maciej74WKS Wawel Kraków0:00
2080320Dargacz PiotrGymnasion Offenb Kraków1:00
Drewniak ŁukaszUltra Ar Kraków2:00
Duśko PiotrFormacja Śląsk Kraków3:00
8180366Forystek JózefWKS Wawel Kraków4:00
4406141Zwonek Pawełindywidualnie Kraków5:00
2114870Tarnowski RadosławWKS Wawel Kraków6:00
Malawski Filip86indywidualnie Kraków7:00
428775Skorupa MariuszGórzanka Nawojowa Góra8:00
7202769Warmuz Łukaszindywidualnie Kraków9:00
1415146Wójcik GrzegorzWKS Wawel Kraków10:00
Stalka AdamAKInO PTTK Krakó Kraków11:00
886324Zwonek PiotreXrowerowanie.pl Kraków12:00
Wojcieszek DamianITMBW Kraków Kraków13:00
9101303Kuryj MarekWKS Wawel Kraków14:00
888965Jałocha RobertWKS Wawel Kraków15:00
9011301Wiśniewski PawełWKS Wawel Kraków16:00
9102728Bergier TomaszWKS Wawel Kraków16:30
4626998Bilski Radek86400sekund.word Kraków17:00
886327Lubkiewicz TomaszWKS Wawel Kraków17:30
887008Pisarek Piotrindywidualnie Kraków18:00
886305Topór MichałWKS Wawel Kraków18:30
Wieczorek Andrzejhasiok Kraków19:00
7205962Gajkowski BartoszWKS Wawel Kraków19:30
Dudek Krzysztofindywidualnie Kraków20:00
8640922Kijak JakubWKS Wawel Kraków20:30
Majkowski Jacekindywidualnie Kraków21:00
8635047Niessner PiotrWKS Wawel Kraków21:30
Pękala ŁukaszMultiprojekt Kraków22:00
886295Tichy TomaszWKS Wawel Kraków22:30
Radczuk Tomaszindywidualnie Kraków23:00
8638445Garbacik MichałWKS Wawel Kraków23:30
Domin TomaszNR+ Kraków24:00
4627000Darchuk Oleksandrindywidualnie Kraków24:30
8640923Baran JanWKS Wawel Kraków25:00
Krystek PiotrAKInO PTTK Krakó Kraków25:30
2086638Kutkiewicz Marcinindywidualnie Kraków26:00
8070598Biederman Marcin98WKS Wawel Kraków26:30
Karabin BartłomiejPolowanie na wie Kraków27:00
7202764Krasuski Marcinorienteering.waw Warszawa27:30
Maryniak Mariusz76indywidualnie Kraków28:00
Płecha TomaszMultiprojekt Kraków28:30
Pręcikowski Ryszardindywidualnie Kraków29:00