KCR-E27śr. 2017-11-15 23:39
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
AK (7)2,6 km 0 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4406199Korycińska Izabela87indywidualnie Kraków2:00
Biela Magdalena87indywidualnie Kraków4:00
Maryniak Zofia11indywidualnie Kraków6:00
Oracz Joanna91indywidualnie Kraków8:00
8635047Niessner Pola07WKS Wawel Kraków10:00
Smolińska Iwona89indywidualnie Kraków12:00
Dębicka Katarzyna83Wild Dogs Team Kraków14:00
 
 
AM (4)2,6 km 0 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626972Śliwa Kacper03Dominik Kraków16:00
9119779Żesławski Jakub05WKS Wawel Kraków18:00
Konopka Szymon04Zwiedzanie przez Kraków20:00
Hesko-Kołodziński Krzysztof79indywidualnie Kraków30:00
 
 
AP (14)2,6 km 0 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626971Miętka SabinaiCebula S.03Dominik Kraków1:00
4714627Pawul JustynaiKatarzyn87DreamTeam Kraków3:00
4626983Konopka MartaiCichy Agat80Zwiedzanie przez Kraków5:00
4406104Kubiak Paweł iAgnieszka92indywidualnie Katowice7:00
Indyka Janek i Maciej10WKS Wawel Kraków9:00
Wilkosz PawełiAleksandra92indywidualnie Kraków11:00
Zasadzki Tymek10WKS Wawel Kraków13:00
Cichy Piotr iTymoteusz76Zwiedzanie przez Kraków15:00
Płaszewski Jan iMysłowskaA07indywidualnie Kraków17:00
Dyś Natalia90indywidualnie Kraków19:00
Łepek Anna iMałgorzata09indywidualnie Kraków21:00
Maryniak Jan i Mariusz15indywidualnie Kraków23:00
Bogusz Ewa i Marcin80indywidualnie Kraków25:00
4626973Putek EmiliaiGajewskaW03Dominik Kraków27:00
 
 
BK (5)3,7 km 0 m18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626969Ciałowicz Katarzyna88AKInO Kraków11:00
4406159Buzek Gabrysia77WKS Wawel Kraków13:00
4626976Pudełek Michalina00LKS Górzanka Nawojowa Góra15:00
Wysocka Barbara83indywidualnie Kraków17:00
Bilska Anna92indywidualnie Kraków19:00
 
 
BM (11)3,7 km 0 m18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Konopka Filip02indywidualnie Kraków2:00
4626968Olejnik Maciej71Olejki Kraków4:00
4626970Węgrzyński Paweł86ITMBW Kraków Kraków6:00
2117439Michalczak Paweł78WKS Wawel Kraków8:00
Tarnawski Dawid84indywidualnie Kraków10:00
1415144Wójcik Paweł05WKS Wawel Kraków12:00
4606448Więcek Jan01indywidualnie Kraków14:00
9119229Żesławski Mateusz04WKS Wawel Kraków16:00
Pudełek Błażej02LKS Górzanka Nawojowa Góra18:00
4406166Lenda Patryk01Dominik Kraków18:00
9201437Szeliga Stanisław02WKS Wawel Kraków20:00
 
 
BP (5)3,7 km 0 m18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4406141Litewka JaniZiobrowskiT99indywidualnie Kraków1:00
Markowski PiotriMarcinekA78Felurek Team Kraków3:00
Litewka JaniZiobrowskiT99Drużyna Gabrysi Kraków5:00
Gajda DorotaiModestaWi87indywidualnie Kraków7:00
Malawski Filip i Kamila86Velocilamy Kraków9:00
 
 
CK (12)4,7 km 0 m20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Semow Sylwia87KW Kraków1:00
1411019Wójcik Natalia02WKS Wawel Kraków2:00
Białasik Kornelia87Night Runners Kraków3:00
2021371Kozłowska Olga01Patria Młynne Limanowa4:00
4626993Jachym Joanna86JJFit Kraków5:00
1407898Topór Magdalena01Dominik Kraków6:00
4626998Zimny Ula85indywidualnie Kraków7:00
2021372Kozłowska Maria01Patria Młynne Limanowa8:00
Witkowska Anna79Klub Królika Ste Kraków9:00
345998Kozłowska Wiktoria99Patria Młynne Limanowa10:00
7204933Topór Monika70Dominik Kraków11:00
4626994Kozłowska Jolanta74Patria Młynne Limanowa30:00
 
 
CM (34)4,7 km 0 m20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Gorczyca Paweł73indywidualnie Kraków1:30
Michno Tomasz76Lacho Team Kraków2:30
7205881Marek Mirosław78InO.Maniak Nowa Dęba3:30
4406180Wieczorek Andrzej82hasiok Kraków4:30
Konopka Bartosz77Zwiedzanie przez Kraków5:30
4406175Pręcikowski Ryszard70indywidualnie Kraków6:30
4406156Pisarek Piotr69indywidualnie Kraków7:30
1415146Wójcik Grzegorz74WKS Wawel Kraków8:30
4406137Stalka Adam95AKInO Kraków9:30
4406106Domin Tomasz75NR+ Kraków10:30
4626980Zwonek Piotr67eXrowerowanie.pl Kraków11:30
4627000Darchuk Oleksandr78indywidualnie Kraków12:30
4626978Wiktorowicz Mateusz81LKS Górzanka Nawojowa Góra13:30
4626997Dudek Krzysztof83KW Kraków14:30
Szczęsny Bartłomiej89indywidualnie Kraków15:30
4626981Opioła Mariusz82LKS Górzanka Nawojowa Góra16:30
4406132Płecha Tomasz83Kurka Edzia Kraków17:30
4406151Radczuk Tomasz81GE HealthAhead Kraków18:30
Jakubiński Jakub82Solne Miasto Kraków19:30
8180366Forystek Józef67WKS Wawel Kraków20:30
4406173Jachym Paweł83JJFit Kraków21:00
8020374Więcek Maciej74WKS Wawel Kraków21:30
4406182Muzyk Łukasz93indywidualnie Kraków22:00
2057145Niessner Piotr63WKS Wawel Kraków22:30
502201Wojarski Michał90indywidualnie Kraków23:00
Turczanik Łukasz89indywidualnie Kraków23:30
4406118Korpula Grzegorz82indywidualnie Kraków24:00
886295Tichy Tomas92WKS Wawel Kraków24:30
Białasik Bartosz87Night Runners Kraków25:00
8640923Baran Jan97WKS Wawel Kraków25:30
4406129Majkowski Jacek81indywidualnie Kraków26:00
8640922Kijak Jakub00WKS Wawel Kraków26:30
886305Topór Michał98WKS Wawel Kraków27:00
1415143Topór Marek73WKS Wawel Kraków33:00