KCR-E25-Kopiec-T.Kościuszkiśr. 2017-06-07 22:17
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
AK (7)1,7 km 65 m7 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626963Skorupa Maja04Górzanka Nawojowa Góra4:00
2114857Bosak Natalia04WKS Wawel Kraków6:00
2114853Kurtycz Natalia05WKS Wawel Kraków8:00
2114859Michno Marta05WKS Wawel Kraków12:00
2114856Moszkowicz Anna05WKS Wawel Kraków16:00
2114854Lamparska Maja05WKS Wawel Kraków18:00
8635047Niessner Pola07WKS Wawel Kraków24:00
 
 
AM (5)1,7 km 65 m7 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114868Leśniak Jan05WKS Wawel Kraków10:00
2114869Leśniak Tomasz05WKS Wawel Kraków14:00
4626965Hesko-Kołodziński Krzysiek79indywidualnie Kraków20:00
9119779Żesławski Jakub05WKS Wawel Kraków22:00
4626966Pisarek Kordian06WKS Wawel Kraków26:00
 
 
AP (8)1,7 km 65 m7 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114870Biskupska, Moszkowicz Ju Julia08WKS Wawel Kraków3:00
2117439Michalczak, Michalczak P Maja09WKS Wawel Kraków5:00
4406165Ptak, Nowicka Gabrysia Paulina01Salos Dominik Kraków7:00
4626969Dubiel, Firek Kuba,Grześ Piotrindywidualnie Kraków9:00
4626971Indyka, Indyka Jasiek Maciej10WKS Wawel Kraków11:00
4626972Konopka, Mikołajek Joann 80Zwiedzanie przez Kraków13:00
4626973Malczewska, Przybyszewsk MagdaSalos Dominik Kraków15:00
4626974Zwonek, ?? Marcin08WKS Wawel Kraków17:00
 
 
BK (4)2,6 km 110 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626975Trybała Agnieszka97indywidualnie Kraków13:00
4626976Pudełek Michalina00Górzanka Nawojowa Góra16:00
2021371Kozłowska Olga01Patria Młynne Limanowa20:00
2021372Kozłowska Maria01Patria Młynne Limanowa26:00
 
 
BM (15)2,6 km 110 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626978Wiktorowicz Mateusz81indywidualnie Kraków10:00
2114866Stachura Jan03WKS Wawel Kraków11:00
4626970Węgrzyński Paweł86indywidualnie Kraków12:00
4626980Palonek Łukasz89indywidualnie Kraków14:00
2114851Gondek Jan03WKS Wawel Kraków15:00
4626991Pawłusiewicz Tomasz73indywidualnie Kraków17:00
2114865Tarnawski Jan03WKS Wawel Kraków18:00
4626968Jurczyszyn Mirosław93indywidualnie Kraków19:00
4626977Pudełek Błażej02Górzanka Nawojowa Góra21:00
9119229Żesławski Mateusz04WKS Wawel Kraków22:00
7102102Jamrozik Krzysztof69WKS Wawel Kraków23:00
1415144Wójcik Paweł05WKS Wawel Kraków24:00
9201437Szeliga Stanisław02WKS Wawel Kraków25:00
4626979Konopka Filip02Zwiedzanie przez Kraków27:00
886654Salwiński Jan05WKS Wawel Kraków28:00
 
 
BP (4)2,6 km 110 m12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626989Tarasiewicz, Tarasiewicz Franciszek09Forex Bad Boys Kraków2:00
4626987Malawska, Sołtysik Maria Kamila91indywidualnie Kraków4:00
4626992Seredyński, Seredyńska M Tomasz98indywidualnie Kraków6:00
4626988Morgun, Sondej Mateusz Filip04indywidualnie Kraków8:00
 
 
CK (17)3,8 km 185 m17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4626997Zimny Aleksandra84indywidualnie Kraków4:30
2114867Bugaj Teresa68WKS Wawel Kraków5:30
4626985Stępień Magdalena83Polowanie na wie Kraków6:30
4626993Jachym Joanna86JJFit Kraków7:30
2114863Grabowska Joanna79WKS Wawel Kraków8:30
4626983Indyka Kornelia87Night Runners Kraków9:30
345998Kozłowska Wiktoria99Patria Młynne Limanowa10:30
4626984Latała Bożena69indywidualnie Kraków11:30
2077837Słońska Zofia02WKS Wawel Kraków12:30
4626986Zimny Ula85indywidualnie Kraków13:30
8640909Garbacik Maja00WKS Wawel Kraków14:30
4626996Witkowska Anna79Klub Królika Ste Kraków15:30
8640921Galla Zofia98WKS Wawel Kraków16:30
887007Maciejewska Angelika96WKS Wawel Kraków17:30
1407898Topór Magda01Salos Dominik Kraków18:30
7204933Topór Monika70Salos Dominik Kraków19:30
886354Kozłowska Jolanta74Patria Młynne Limanowa30:30
 
 
CM (44)3,8 km 185 m17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2086638Kutkiewicz Marcin80indywidualnie Kraków1:00
4406185Pręcikowski Ryszard70indywidualnie Kraków2:00
9102728Bergier Tomasz72WKS Wawel Kraków3:00
4406156Pisarek Piotr69indywidualnie Kraków4:00
4406175Radczuk Tomasz81GE HealthAhead Kraków5:00
4406164Domin Tomasz75NR+ Kraków6:00
4406180Jachym Paweł83indywidualnie Kraków7:00
54021Kruczek Stanisław48WKS Wawel Kraków8:00
4627000Darchuk Oleksandr78indywidualnie Kraków9:00
4406141Zwonek Paweł69indywidualnie Kraków10:00
1415146Wójcik Grzegorz74WKS Wawel Kraków11:00
4626961Korpula Grzegorz82indywidualnie Kraków12:00
4406143Zwonek Piotr67eXrowerowanie.pl Kraków13:00
4406142Wilk Krzysztof73Udo Grubbe Kraków14:00
4626994Rusinek Piotr77indywidualnie Kraków15:00
2057145Niessner Piotr63WKS Wawel Kraków16:00
4626982Poźniak Szymon53indywidualnie Kraków17:00
8020374Więcek Maciej74WKS Wawel Kraków18:00
4626998Bilski Radek8586400sekund.word Kraków19:00
8281274Czapla Przemysław74WKS Wawel Kraków20:00
4626990Brzękowski Łukasz82indywidualnie Kraków20:30
9101303Kuryj Marek78WKS Wawel Kraków21:00
7205881Marek Mirosław78InO.Maniak Nowa Dęba21:30
886305Topór Michał98WKS Wawel Kraków22:00
4626967Maryniak Mariusz76indywidualnie Kraków22:30
7202764Krasuski Marcin72orienteering.waw Warszawa23:00
4626964Stalka Adam95AKInO - Kraków Kraków23:30
886325Moszkowicz Paweł67WKS Wawel Kraków24:00
4406151Wieczorek Andrzej82hasiok Kraków24:30
4626981Opioła Mariusz82Górzanka Nawojowa Góra25:00
8640922Kijak Jakub00WKS Wawel Kraków25:30
4626999Korba Andrzej68indywidualnie Kraków26:00
4626995Karabin Bartłomiej82Polowanie na wie Kraków26:30
4626962Latała Jarosław68indywidualnie Kraków27:00
4406199Szczęsny Bartłomiej89AKInO - Kraków Kraków27:30
7205962Gajkowski Bartosz85WKS Wawel Kraków28:00
4406181Wojcieszek Damian93ITMBW Kraków Kraków28:30
4406153Malawski Filip86indywidualnie Kraków29:00
502210Skorupa Marek96WKS Wawel Kraków29:30
4714614Konopka Bartosz77Zwiedzanie przez Kraków30:00
4406133Majkowski Jacek81indywidualnie Kraków31:00
8638445Garbacik Michał95WKS Wawel Kraków31:30
428775Skorupa Mariusz70Górzanka Nawojowa Góra34:00
1415143Topór Marek73Salos Dominik Kraków35:00