Lista startowa wg kategorii                                            2019-03-15 01:46:00
                               Kraków City Race - 35 edycja
===PRO SPORT Piotr Paszynski================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: AK          2.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Niessner  Pola           WKS Wawel Kraków     K30        8635047   1.00         
  2 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D02        8321123   2.30         
  3 Biskupska  Julia         WKS Wawel Kraków     K30        9080722   4.00         
  4 Opioła Ola               Indywidualnie        IND                  5.30         
  5 Moszkowicz  Julia        WKS Wawel Kraków     K30        2114859   6.30         
  6 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D02        2025001   7.30         
  7 Moszkowicz  Anna         WKS Wawel Kraków     K30        2114858   8.30         
  8 Kulka Wiktoria           UKS Orientpark.pl Iw D02        1396728   9.30         
  9 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K30        8303011  10.30         
 10 Rozkwitalska Łucja       Indywidualnie        IND                 11.00         
 11 Słońska  Antonina        WKS Wawel Kraków     K30        8640921  11.30         
 12 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E71         886698  12.00         
 
Lista startowa wg kategorii: AM          2.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zasadzki Tymek           WKS Wawel Kraków     K30                  1.30         
  2 Papka Michał             Stowarzyszenie Rusz  SRS                  3.00         
  3 Depta Michał             Indywidualnie        IND                  4.30         
 
Lista startowa wg kategorii: AP          2.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biskupska  Małgorzata    WKS Wawel Kraków     K30        4624605   2.00         
  2 Płaszewski Jan i Antek   Indywidualnie        IND                  3.30         
  3 Rygiel Alek              WKS Wawel Kraków     K30                  5.00         
  4 Tarasiewicz Marcin i FranciszekForex Bad Boys       FBB                  6.00         
  5 Zwonek Rafał i Paweł     Indywidualnie        IND                  7.00         
  6 Kwalczyk Antek           WKS Wawel Kraków     K30                  8.00         
  7 Fijałkowski Tomasz i JakubIndywidualnie        IND                  9.00         
  8 Breksa Blanka            WKS Wawel Kraków     K30                 10.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BK          2.7km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zawada  Zuzanna          WKS Wawel Kraków     K30        2114860   2.00         
  2 Gawron Katarzyna         WKS Wawel Kraków     K30                  3.00         
  3 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K01        2118337   4.00         
  4 Słońska  Bogusława       WKS Wawel Kraków     K30        1414200   5.00         
  5 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K30        8636993   6.00         
  6 Figiel Natasza           AKInO PTTK Kraków    AKI                  7.00         
  7 Słońska  Zofia           WKS Wawel Kraków     K30        8120514   8.00         
  8 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K30        2114853   9.00         
  9 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K01        1419851  10.00         
 10 Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K30        8650889  11.00         
 11 Tarnawska Anna           WKS Wawel Kraków     K30                 12.00         
 12 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K30        8650881  13.00         
 13 Moniak Zofia             LKS Górzanka Nawojow K01                 14.00         
 14 Olejnik Ewa              WKS Wawel Kraków     K30        8650888  15.00         
 15 Kapołka Marta            AKInO PTTK Kraków    AKI                 16.00         
 16 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K30        8636994  17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BM          2.7km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Żesławski  Jakub         WKS Wawel Kraków     K30        9119779   1.30         
  2 Sowa Grzegorz            ITMBW Kraków         ITM                  2.30         
  3 Słoński  Marek           WKS Wawel Kraków     K30        8172888   3.30         
  4 Zwonek Piotr             eXrowerowanie.pl Kra ROK                  4.30         
  5 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01                  5.30         
  6 Więcek Jan               Dominik Kraków       DOK                  6.30         
  7 Wójcik  Paweł            WKS Wawel Kraków     K30        1415144   7.30         
  8 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D02                  8.30         
  9 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K30        2114851   9.30         
 10 Lenda Patryk             Dominik Kraków       DOK                 10.30         
 11 Grzegorczyk Borys        WKS Wawel Kraków     K30        2114862  11.30         
 12 Talaczyński Mateusz      Indywidualnie        IND                 12.30         
 13 Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K30        2114854  13.30         
 14 Michalczak Paweł         WKS Wawel Kraków     K30        2117439  14.30         
 15 Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K30        1415146  15.30         
 16 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D02        2025008  16.30         
 17 Szajna Robert            WKS Wawel Kraków     K30        7204931  17.30         
 18 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71                 18.00         
 
Lista startowa wg kategorii: BP          2.7km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blicharz Ewelina, Opozda MaciejIndywidualnie        IND                  1.00         
 
Lista startowa wg kategorii: CK          3.5km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biederman  Adrianna      WKS Wawel Kraków     K30        8120200   1.30         
  2 Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K31        2021372   2.30         
  3 Topór Monika             WKS Wawel Kraków     K30        7204933   3.30         
  4 Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K31         345998   4.30         
  5 Wiercioch-Wójtowicz HelenaRCI Kraków           RCI        8650893   5.30         
  6 Gutsenko Liza            WKS Wawel Kraków     K30                  6.30         
  7 Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K31        2021371   7.30         
  8 Witkowska Ania           Klub Królika Stefana KKS                  8.30         
  9 LAMPARSKA IWONA          WKS Wawel Kraków     K30        8650892   9.30         
 10 Pachnik Małgorzata       UKS Orientpark.pl Iw D02        8110693  10.30         
 11 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71        7202778  11.30         
 12 Topór Magdalena          WKS Wawel Kraków     K30        8650894  12.30         
 13 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71        8640908  13.30         
 
Lista startowa wg kategorii: CM          3.5km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biederman  Marcin        WKS Wawel Kraków     K30        8070598   1.00         
  2 Majkowski Jacek          Indywidualnie        IND                  2.00         
  3 Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K30        8180366   3.00         
  4 Duśko Piotr              Formacja Śląsk       FOS                  4.00         
  5 Żesławski  Wojciech      WKS Wawel Kraków     K30        9119669   5.00         
  6 Brandt Andrzej Brandt    nonstop adventure    NSA                  6.00         
  7 Pachnik Dariusz          UKS Orientpark.pl Iw D02        1396727   7.00         
  8 Kaczmarski Paweł         LKS Górzanka Nawojow K01        7208289   8.00         
  9 Piotrowski Andrzej       WKS Wawel Kraków     K30                  9.00         
 10 Tichy Tomas              WKS Wawel Kraków     K30         886295  10.00         
 11 Pachnik Stanisław        MKS Paulinum Jelenia D93        1396724  11.00         
 12 Marek Mirosław           InO.Maniak Nowa Dęba MND        7205881  12.00         
 13 Pisarek Piotr            WKS Wawel Kraków     K30                 13.00         
 14 Kutkiewicz Marcin        Indywidualnie        IND        8650891  14.00         
 15 Radczuk Tomasz           GE HealthAhead       GHA                 14.30         
 16 Płecha Tomek             Kurka Edzia          KUE                 15.00         
 17 Kijak Jakub              WKS Wawel Kraków     K30        8640922  15.30         
 18 Kubiak Paweł             Indywidualnie        IND                 16.00         
 19 Wojarski Michał          WKS Wawel Kraków     K30         502201  16.30         
 20 Skorupa Mariusz          LKS Górzanka Nawojow K01        1419852  17.00         
 21 Grabowicz Andrzej GrabowiczWKS Wawel Kraków     K30                 17.30         
 22 Żesławski  Mateusz       WKS Wawel Kraków     K30        9119229  18.00         
 23 Wieczorek Andrzej        hasiok               HAS                 18.30         
 24 Moszkowicz  Paweł        WKS Wawel Kraków     K30         886330  19.00         
 25 Szczepański Sebastian    Kopytko              KOP                 19.30         
 26 Niessner  Piotr          WKS Wawel Kraków     K30        8200663  20.00         
 27 Darchuk Oleksandr        Indywidualnie        IND                 20.30         
 28 Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W08        7202761  21.00         
 29 Tarnawski Jan            WKS Wawel Kraków     K30        1401477  21.30         
 30 Moniak Andrzej           LKS Górzanka Nawojow K01                 22.00         
 31 Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K01        2118338  22.30         
 32 CZAPLA PRZEMYSLAW        WKS Wawel Kraków     K30        8281274  23.00         
 33 Pręcikowski Rysiek       Indywidualnie        IND                 23.30         
 34 Domin Tomasz             sevencoins.pl        SEV        7504300  24.00         
 35 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71        8260500  24.30         
 36 Wojarski Krzysztof       Bielsko-Biała O-Team BBO         412345  25.00         
 37 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71        1407621  25.30         
 38 Dzieżok Mateusz          Indywidualnie        IND                 26.00         
 39 Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71        7202779  26.30         
 40 Topór Marek              WKS Wawel Kraków     K30        1407898  27.00         
 41 Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71        8000525  27.30